Özel Ders

Biz Kimiz?

Birebir Akademik Çalışmalar Ekibi

Başlarken…

Bu satırları okumak üzereysen ya da okumaya başlamışsan, yani bu sayfaya o niyetle ulaşmışsan ki şuan okumaya devam ediyorsun. O halde öğrenmek istiyorsun. Çünkü “Bilebilmek” fikri, içindeki “Merak Ateşi“, seni fitili ateşlenmiş bir dinamit gibi rahat bırakmıyor. İç güdülerin, dürtülerin öğrenmek üzere programlanmış! Madem öyle hadi başlayalım.

Biz Kimiz?

Göktürk ve Kemerburgaz çevresinde faaliyet gösteren, alanında uzman ekibimizle sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yoğun gayret sarf ediyoruz. Bizler her birimiz en az 10 yılını bu mesleğe adamış öğretmenleriz.

Hizmetlerimiz

Sizler de çocuğunuz için en iyisini talep ediyorsanız derslere takviye birebir ders, sınavlara hazırlık çalışmaları, proje ve performans ödevlerine yardımcı etkinliklerimizden faydalanabilirsiniz.

yk-akademi

Neler Yaparız?

Ayrıca TYT ve YKS, KPSS hazırlık çalışmalarınıza desteğimiz devam etmektedir. Bölgedeki 10 yılı aşkın deneyimimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

Dilerseniz evinizde dilerseniz özel ofisimizde sizlere yardımcı olabiliriz. Çocuğunuzun bireysel başarısına olumlu katkı sunmak bizleri de son derece memnun edecektir.

cocuklar

Meseleye Bakış Açımız

Çocuklarımız, gençlerimiz her şeyimizdir. Yaptığımız tüm çalışmalar, tüm birikimlerimiz onlar içindir. En büyük miras onlara bırakacağımız kaliteli bir eğitim ve buna bağlı olarak şekillenecek olan gelecek yaşam biçimidir…

Eğitim ciddi ve uzun soluklu bir süreç aslında. Bugün yaptığınız yatırımların semeresini çok uzun yıllar sonra alabiliyorsunuz ancak. Kuan Tzu, şöyle demiş: “Bir yıl sonrasını düşünüyorsan buğday ek, on yıl sonrasını düşünüyorsan ağaç dik, yüz yıl sonrasını düşünüyorsan insan yetiştir.” Ne kadar da manidar değil mi?

Biz eğitimin ailede başladığını, okulda ve diğer çevrelerde şekillendiğini düşünüyoruz. 0-6 yaş aralığı ailede ciddi eğitimlerin ve birikimlerin kazandırıldığı ya da kazandırılması gereken bir dönem olması hasebiyle çok önemlidir.

Çocuk okula aslında belli dinamiklerle başlar. Önemli olan ailenin çocuğuna temel dinamikleri verebilecek yeterlilikte olmasıdır. Bu yüzden bugün sağlıklı bir biçimde yetiştirdiğimiz evlatlarımız yarın anne baba olduklarında daha kaliteli bir toplumun çocuklarını yetiştirecekler.

Bu sebeple çocuklarımızı ve gençlerimizi, onların eğitimini, öğretimini önemsiyoruz.

Çalışmalarımızda yolumuzu Kaizen fikri ile aydınlatıyoruz.

Merak Edenler İçin Kaizen Nedir? Bkz…

Kaizen, Japonca kaynaklı bir kelimedir. Japoncada kai değişim, zen ise daha iyi anlamına gelmektedir. Kısaca Kaizen, daha iyisini yapabilmek için sürekli çalışmak ve mükemmele ulaşma arzusudur. Kaizen çoğunlukla iş hayatında uygulanmaya çalışılsa da aslında hayatın her alanında insanları başarıya ve dahası mutluluğa götürebilecek önemli bir felsefi yaklaşımdır.
Kaizen ile aile yaşantınızı, iş hayatınızı ve daha pek çok sosyal ilişkilerinizi daha iyi duruma getirebilirsiniz. İş yaşantısında Kaizen ile TKY (Toplam Kalite Yönetimi) Kuramı arasında da büyük bir ilişki kurulabilir. Özellikle Japonlar iş hayatında Kaizen’i kullanarak TKY çalışmalarıyla önemli başarılara imza atmışlardır.
Gündelik işlemizde “Yapabildiğimin en iyisi bu” şeklinde ifade ettiğimiz durum, Kaizen’e göre “Yapabildiğimin en iyi şimdilik bu” şeklinde ifade edilebilir.
Kayzen az ama sürekli adımlarla ilerlemek demektir. İsteklerimizin, hedeflerimizin gerçekleşmesinde çoğu zaman acele ederiz. Bir anda tepeye çıkacağımızı sanırız. Ama, başarının sırrı ağır ağır acele etmemekte, sabırla ve kesinlikle vazgeçmeden devam etmekte yatar.
Kaizen Felsefesi’nde iş geliştirme, iyileştirme ve başarının hemen ve hızlı bir şekilde ortaya çıkması gerekmez. Yavaş yavaş emin adımlarla ortaya çıkarılan başarı daha önemlidir.

Daha fazla bilgi için buradan yardım alabilirsiniz.

gencler

Değer Katmak İçin Buradayız! Sizleri de Bekliyoruz…

Birebir Ders Talep Formu

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

En kısa zamanda görüşmek ümidiyle…

Kurucunun Mesajı

Merhaba!

Blog sayfamda birbirinden ilginç konularda hazırladığım içeriklere göz atmadan çıkış yapmazsan sevinirim. Ayrıca beğendiğin içerikleri sosyal medya hesaplarından da paylaşarak destek olabilirsin.

Akademi Facebook sayfasını da beğenmeyi unutma!

Yücel KESEN

Facebook’ta Bizi Takip Edin

Sponsorlu Bağlantı

Öne Çıkanlar

Sponsorlu Bağlantı

/* ]]> */