Birebir Ders Hizmetleri

Birebir Ders Hizmetleri

sizin-icin-buradayiz

Coğrafya ve Sosyal Bilgiler Branşlarında Özel Ders Çalışmaları

Biz eğitimin ailede başladığını, okulda ve diğer çevrelerde şekillendiğini düşünüyoruz. 0-6 yaş aralığı ailede ciddi eğitimlerin ve birikimlerin kazandırıldığı ya da kazandırılması gereken bir dönem olması hasebiyle çok önemlidir.

Daha sonraki dönemlerde ise temelleri oluşturulmuş ahlaki yapı ve kişilik iskeleti üzerine bina edilmeye çalışılan bir öğretimden söz etmek mümkün. Bizim bugün yapmaya gayret ettiğimiz eğitim-öğretim sistemi de bu muhtevada zaten.

Okul öncesi eğitim ve ilkokul daha ziyade eğitim, ortaokul ve lise ağırlıklı olarak öğretim faaliyetlerinin yapıldığı seviyeler. Üniversiteler zaten malumunuz…

1 Biz özellikle okuldaki dersleri dinlemiş ama yeterince kavrayamamış, dersin/konunun herhangi bir kısmını ya da tamamını kaçırmış öğrencilere istediği derslere takviye odaklı ders etkinlikleri plânlıyoruz.

2 Öte yandan sınavlar öncesinde gerekli konu tekrarları ve bolca soru çözümleri ile öğrencilerimize kalıcı konu öğrenme imkânı sunuyoruz.

Birebir Ders Talep Formu

Lütfen aşağıda belirtilen zorunlu alanları doldurarak gönder butonuna tıklayınız. Tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

Adınız (gerekli)

E-Postanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Görüşmek üzere…

Kurucunun Mesajı

Merhaba!

Blog sayfamda birbirinden ilginç konularda hazırladığım içeriklere göz atmadan çıkış yapmazsan sevinirim. Ayrıca beğendiğin içerikleri sosyal medya hesaplarından da paylaşarak destek olabilirsin.

Akademi Facebook sayfasını da beğenmeyi unutma!

Yücel KESEN

Facebook’ta Bizi Takip Edin

Öne Çıkan Yayınlar

Sponsorlu Bağlantı